Stowarzyszenie SPK BIKE Challenge 2021

Zapraszamy do rowerowej rywalizacji na terenie Sieradowickiego Parku Krajobrazowego.  Stowarzyszenie SPK Bike przygotowało kilka ciekawych tras rowerowych dla miłośników MTB.  Sieradowicki Park Krajobrazowy znajduje się na terenie województwa świętokrzyskiego – Starachowice, Skarżysko Kamienna, Suchedniów i Bodzentyn to pobliskie miejscowości.

SPK Bike Challenge 2021 to typ rywalizacji w wersji TRASA, czyli wymaga od zawodnika przejechania trasy wyznaczonej przez organizatora zawodów. Aby wystartować w zawodach wystarczy zapisać się na zawody, pobrać plik trasy i uruchomić go w swojej aplikacji mobilnej. Zawody zostały zaplanowane na sezon 2021 więc czas na udział w rywalizacji jest aż  do listopada.

Cały cykl zawodów to 5 tras, dla każdej prowadzona będzie osobna klasyfikacja, dla najszybszego zawodnika organizator przewidział piękny puchar, reszta zawodników ma szansę na dodatkowe nagrody.

Zapraszamy do udziału w zawodach – szczegóły zawodów i rejestracja na stronie SPK BIKE Challenge 2021 lub na stronie stowarzyszenia spkbike.pl

spk bike challenge 2021